<

Туристичний проєкт Володимир-Волинської громади змагається у всеукраїнському конкурсі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:05 | 11.05.2021 / Володимир / , /
Перегляди
13
/ 1 коментар

Володимир-Волинська міська територіальна громада із проєктом «Твій маленький гід» бере участь у конкурсі «Наша громада», який організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID (DOBRE). 10-го травня розпочалось інтернет-голосування за 13 кращих проєктів, котрі буде відібрано у наступний етап.

Проєкт «Твій маленький гід» передбачає об’єднання основних атракцій громади в єдиний комплексний маршрут, який буде промаркований 15 малими пластичними формами, – повідомляють на сайті міста.

Ці 15 локацій будуть не лише промарковані шляхом встановлення 25-сантиметрових бронзових скульптур, а й міститимуть інтерактивний елемент, адже їх буде оснащено QR-кодами за допомогою яких можна буде дізнатися інформацію про об’єкт. До речі, команда проєкту вже розпочала роботу над підготовкою до його реалізації і вже працює з істориками, художниками, дизайнерами та архітекторами в межах вже виграного проєкту «Культурна інтервенція в минуле заради подорожі в майбутнє».

Проголосувати за проєкт Володимир-Волинської громади  «Твій маленький гід» можна, перейшовши за посиланням. Для того, щоб віддати свій голос потрібно зареєструватись на сайті або авторизуватись через мережу “Фейсбук”. За допомогою фільтрів оберіть Волинську область та напрямок «туризм» і одразу отримаєте посилання на проєкт «Твій маленькій гід», де потрібно натиснути кнопку «Проголосувати».

Інтернет-голосування триватиме до 31-го травня включно. У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами голосування. Ще 13 громад-фіналістів обере експертне журі.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Липня, Понеділок