<

Танцюристи з Володимира та Нововолинська посіли 4 місце у чемпіонаті світу з спортивно-бальних танців

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:14 | 17.11.2021 / Володимир, Нововолинськ / /
Перегляди
6565
/ коментарі 4

З 11-го по 14-те листопада в місті Ассен у Нідерландах проходили 2021 Dutch Open та відкритий чемпіонат світу по версії WDC ALL. 4 місце у чемпіонаті посіли вихованці клубу спортивного танцю Starlight Роман Боярчук з Володимира та Софія Гера з Нововолинська.

До складу пар команди на чемпіонаті світу входили – дві пари з Харкова, одна пара з Києва та вихованці клубу Starlight (Нововолинськ, Володимир) .

Тренерами юних чемпіонів, що здобули 4 місце у категорії Dutch Open Under 16 Latin Championship та 4 місце у категорії Open Junior under 16 Latin Championship були Софія Кузнєчихін та Станіслав Кузнєчихін.

Після вдалого результату в своїй категорії пара була запрошена представляти юніорську збірну команди України. На чемпіонаті світу Україна здобула впевнену перемогу, залишивши позаду Росію, Англію, Польщу, США та Ісландію.

“Ми пишаємося здобутками наших спортсменів. Ви – наша гордість. Ви – гордість Волині. Ви – гордість України. Дякуємо батькам дітей за Ваш вклад, підтримку і розуміння, дякуємо всім хто вболівав за нас на турнірі, дякуємо всім хто вболівав вдома, дякуємо танцювальній сім’ї Starlight”, – дододали тренери танцюристів.
коментарів: 4
  1. Молодці!
    Прикольні такі дамочки біля юних танцюристів.
    А дяді то шось аж занадто сурйозні, особливо в білій кофті.
    Попрощє, дяді, все добре! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер