<

Що задекларував перший заступник начальника РВА Володимирського району Віктор Фіщук

16:08 | 19.02.2024 / Володимир / , /
Перегляди
1074
/ Коментарі відсутні

В Україні ухвалили закон, згідно з яким декларації посадовців знову стали публічними. Тож розповідаємо, які зміни у статках вказав перший заступник начальника РВА Володимирського району Віктор Фіщук.

Нагадаємо, 1-го грудня 2022 року у Володимирській районній військові адміністрації представили нового першого заступника, якого призначили на місце раніше звільненого ексмера Нововолинська Віктора Сапожнікова. Ним став Віктор Фіщук, який уже працював на посаді заступника Лобача.

БУГ проаналізував декларацію посадовця за 2022 рік опубліковану на сайті НАЗК.

Фіщук з 2019 року має будинок в селі Льотниче Зимнівської громади на 62,6 кв. м та земельну ділянку площею 1627 кв. м.

Користується посадовець автомобілем Сітроен GRAND C4 PICASSO, 2013 року випуску, який належить Ліні Голець. Його придбали у липні 2022 року.

Віктор Фіщук отримав 254 891 грн зарплати за основним місцем роботи.

Грошових збережень перший заступник голови Володимирської РВА не задекларував.

Читайте також: Понад мільйон грн готівкою, будинок у Луцьку, квартира, авто: що задекларував голова Володимирської РДА Юрій Лобач.

Три квартири та автомобіль: що задекларувала заступниця голови Володимирської РВА Ірина Ліщук.

Попередньо Віктор Фіщук працював на посаді заступника голови РДА з питань будівництва, архітектури, транспорту, енергетики та зв’язку, житлово-комунального та шляхового господарства, тож із напрямками роботи добре обізнаний. Тепер до його відання входитиме значно більше повноважень та обов’язків, серед яких реалізація державної політики у галузях соціально-економічного розвитку, промисловості, економіки, зовнішньоекономічної діяльності, підприємництва, торгівлі та сприяння ринку, сільського господарства.

Крім того, він є чинним депутатом районної ради.

Раніше, з 2008 року Віктор Фіщук працював на посаді начальника управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. Проти нього була порушена кримінальна справа за підробку документів на ремонт чотирьох вулиць. Але в квітні цього року справу закрили через завершення строків давності.

Нагадаємо, до липня цього року на цій посаді працював колишній мер Нововолинська Віктор Сапожніков. Але 29-го липня його звільнили через підозру у зловживанні гуманітарною допомогою.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Травня, Неділя
25 Травня, Субота