[ОНОВЛЕНО] Ексначальник Володимирського РВП відправився на фронт у складі зведеного батальйону Нацполіції
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_1646673582739-1-1024x681-1.webp)
Волинські поліцейські 31-го січня відправились в чергову ротацію у складі зведеного батальйону Національної поліції України «Захід». Серед них і колишній начальник Володимирського районного відділу поліції Василь Майданюк.
Про чергову ротацію своїх колег у зону бойових дій повідомили на сайті поліція Волинської області.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/dd1019119c98efdfae0c00900d81ccfa-1.jpg)
«Щасливої дороги і швидкого повернення побажав поліцейським і заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Віталій Ковальчук.
Зазначають, що більшість з них мають бойовий досвід ще з 2014 року, а дехто вже і з часу повномасштабного вторгнення росії в Україну», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, про переведення Василя Майданюка з посади начальника Володимирського районного відділу поліції у Волинське обласне управління стало відомо у листопаді минулого року. На його місце призначили заступника Олександра Луцика.