Фото дня: СРСР розпався, а кремлівська зірка залишилася на площі Володимира
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-18_18-28-31-1.jpg)
У місті в Західній Україні під час війни з росією залишилася радянська символіка. Чому її не демонтують.
Закон про декомунізацію прийняли ще в 2015-му році, а радянська зірка на площі Володимира “сяє” досі. Та ще й із зображенням кремля по центру.
Що хорошого нам дав “СССР”, щоб залишки його ідеології були в Україні?
Тут не тільки зірку ,а весь цвинтар треба демонтувати і перенести на кладовище де йому і місце ,в яких ще країнах люди відпочивають на цвинтарі, крім країн минулого совка .
Зрозуміти не можу, як так -???
Досі така символіка ще із зображенням кр..мля, який зараз робить геноцид нашого Українського народу досі там висить, куди дивиться наша міська рада, це обурливо, потрібно НЕГАЙНО її зняти і передати в музей і наш танк на устилузікій туда же, а краще все викинути за курсом ру…кого корабля.