Для школярів Володимира пролунав останній дзвоник
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/cc8c9680-b2cd-492e-a51c-09da37d6ea31.jpg)
7-го червня у двох ліцеях та початковій школі Володимира пролунали останні дзвоники.
Цього дня свято останнього дзвоника відзначали у ліцеях №2, №3 та початковій школі №7.
Організатори та учні чудово підготувалися до лінійок. Звучали патріотичні номери, співали пісні, випускники підготували останній шкільний вальс, від якого присутні ледь стримували сльози.
Нагадаємо, раніше завершення навчального року святкували у ліцеї №1, ліцеї імені Олександра Цинкаловського, ліцеї імені Анатолія Кореневського №5, ліцеї села Суходоли та у гімназії села Ласків.
Як проходили святкові лінійки дивіться у фоторепортажі:
Ліцей №2