<

Чому Наталія Василець та Микола Юнак не підтримали виділення коштів на ЗСУ?

13:39 | 7.09.2023 / Володимир / , , /
Перегляди
5926
/ коментарів 16

Микола Юнак, Наталія Василець та інші депутати міської ради, список яких надамо далі в тексті, не підтримали проект рішення Володимирської міської ради про виділення коштів на ЗСУ.

7-го вересня відбулася сесія Володимирської міськради, на якій серед розглядали виділення понад 33,4 мільйона гривень для військових частин та збройних формувань.

Нагадаємо, для військових з бюджету Володимира виділили ще понад 33 млн грн.

До міської ради звернулося ряд військових формувань з запитом про підтримку.

За ці кошти, як зазначав раніше на своїй офіційній сторінці мер Ігор Пальонка, планують закупити квадрокоптери, антидронові рушниці, засоби зв’язку, тепловізори, а також відремонтувати техніку.

Проте, чомусь, проект рішення не знайшов підтримки в ряду депутатів.

До слова, кількома днями раніше через відсутність кворуму не відбулася погоджувальна рада, оскільки більшість депутатів проігнорували засідання. Міський голова після цього написав публічний пост, де попросив відкинути політику, а подумати про дійсні потреби захисників.

7-го вересня під час сесії разом з Наталією Василець за виділення коштів для ЗСУ також не голосували Сергій Венгер, Олександр Дзядук, Леся Корнійчук, Віта Сакуляк, Мирослава Чайковська. Утрималися Леонтій Дмитрук та Роман Савюк, а Микола Юнак – взагалі проголосував проти.

Натомість, не дивлячись та такі кроки депутатів, проект рішення набрав 21 голос та був прийнятий. Наші захисники отримають підтримку Володимирської міської ради.

Крім того, Микола Юнак висловлювався й проти будівництва реабілітаційного центру для військових, мовляв, це буде завелике фінансове навантаження на бюджет міста.
коментарів: 16
 1. Тому ,що їм по барабану ,хто там воює ,чим і для чого ,були б їх там діти чи родичі відношення було б інше .

  • Юнак добре собі все надумав , не переживайте так . І не заздріть) Це кажуть погане почуття

 2. Можемо до себе їх забрати. Тут вони швиденько розуму наберуть коли жити захочеться.

  • Хто юнака відправить воювати?:))) Хто??? Ви може? Такі не воюють! І діти таких не воюють. І родичі також.
   Ну ви наївні , як дошкільнята…….

 3. Закрийте їх двох у Іваничівський танк, заваріть люк і пустіть у вільне плавання по Бугу

 4. юнак клав на ЗСУ та місто, він сидить і думає, де ще вкрасти чи кого надурити, сам не воює бо по натурі боягуз, він любить по тваринам стріляти, вони не відстрілюються, синка відмазав, а швагро виконує його вказівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Липня, Понеділок
21 Липня, Неділя