Голова Кам'янка-Бузької міськради Олег Омелян прокоментував ZAXID.NET застілля робітників у сесійній залі. Під час святкування у п’ятницю, 5 червня, із кабінету велася пряма трансляція на офіційній ютуб-сторінці. Згодом відео, на якому видно, зокрема, алкоголь, видалили. Однак воно швидко поширилося місцевими
...