<

Бразилійка шукає родичів у Володимирі та вірить, що її рідня вижила в роки війни

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:12 | 20.05.2021 / Володимир / /
Перегляди
30
/ Коментарі відсутні

До працівників заповідника «Стародавній Володимир» звернулася мешканка Бразилії з проханням допомогти віднайти її родичів, що, ймовірно, можуть проживати чи раніше проживали у Володимирі-Волинському.

Як розповіла Кароліна Хандлер, хлопець, що відзначений на фото – її дядько. Він народився у 1941 році у Володимирі.

Його батька – Мотеля (Мордехая) Кац – замордували, коли йому було 3 місяці. Про матір – Таубу – з того часу нічого не відомо. Під час війни хлопчика переховувала католичка.

Після війни бабуся Кароліни Естер Кац (сестра Мотеля) «викупила» його, і разом вони емігрували до Бразилії, нічого ніколи так і не дізнавшись про його маму або ж її сім’ю. Вони лиш знали її ім’я – Таубе (Тоубе) і те, що вона могла емігрувати в Канаду.

“На жаль, мій дядько торік помер, а я пообіцяла йому, що бодай-щось дізнаюсь про неї. Все, що я маю, це ДНК його сина, моєї бабусі (його тітки) і мого батька (його першого кузена). Чи міг би хтось, будь ласка, допомогти мені знайти її сім’ю? – запитує бразилійка.

Інформацію про сім’ю знайти досить важко, говорять фахівці історичного заповідника, не тільки тому, що пройшло багато часу, але і тому, що прізвище Кац у Володимирі в довоєнні роки було дуже поширеним.

Проте сім’я шукає інформацію про Таубе та вірить, що вона вижила в ті часи і просто втратила з ними зв’язок.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Червня, Середа
25 Червня, Вівторок