<

Карта тривог, графіки відключення світла та Пригожин: що українці «гуглили» в 2023 році

18:41 | 11.12.2023 / Новини / , /
Перегляди
100
/ Коментарі відсутні

Google традиційно наприкінці року представив підсумковий рейтинг запитів, що найчастіше шукали українці в пошуковику та до яких тем найбільше зростав інтерес протягом 2023 року.

Про це пише УНН

Серед визначальних моментів року, як повідомляється, першу позицію посів запит «Карта повітряних тривог». На другому місці був запит «Графік відключення світла», а на третьому – «Пригожин».

Також серед трендових запитів року – Deep State, Ізраїль та Каховська ГЕС.

У рейтингу персон, інтерес до яких зростав найбільше протягом року, першу сходинку посів міністр оборони України Рустем Умєров. Українці також цікавилися такими людьми, як Спартак СубботаОлександр УсикКирило Буданов та Ірина Фаріон.

Щодо людей, які пішли назавжди у 2023 році, найбільше запитів було про Євгена ПригожинаНіну Матвієнко та Дениса Монастирського.

У категорії «Фільми» у 2023 році українців найбільше зацікавив новий фільм Крістофера Нолана «Оппенгеймер». Також в першій десятці – «Аватар 2: Шлях води», українська анімація «Мавка», найкасовіший фільм року у світі «Барбі» та трагікомедія українського режисера Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург».

Серед телевізійних серіалів лідером став серіал «Венздей». Окрім того, українці цього року шукали нові сезони серіалів «Гарний лікар», «Будиночок на щастя» та «Відьмак», а також турецькі драматичні серіали «Криваві квіти» та «Зимородок».

У категорії «Покупка року» українці найбільше цікавилися, де купити калій йодид. Також серед топових запитів щодо покупок – лідер минулого року «генератор», «онлайн-квитки на Укрзалізницю», «нова модель iPhone» та «повербанк».

У 2023 році українські користувачі шукали, що таке «гепатит А», «ХАМАС»та «РЕБ». Також українці намагалися з’ясувати значення слів «Редан», «Макеба» та «ІПСО».

Повністю список запитів 2023 року, популярність яких найбільше зросла в Україні за рік, має такий вигляд: 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Червня, Середа
25 Червня, Вівторок