Баскетболістки з Володимирської громади посіли третє місце на Спортивних іграх школярів Волині
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/434175531_389631023918054_8047443725068964130_n-1024x768-1.jpg)
26-го березня у Будинку спорту спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» у Нововолинську відбулися ХХ Спортивні ігри школярів Волині з баскетболу 3х3 серед дівчат.
Про це повідомляють на сайті Володимира.
На 4 майданчиках змагались команди дівчат із 19 громад Волинської області. Баскетболістки у спортивній боротьбі завзято виборювали перемогу. У підсумку змагань команди Володимирської громади зайняли ІІІ призове місце та IV.
Переможці та призери ігор отримали медалі та грамоти від Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.