<

В Україні депутатам та чиновникам заборонили виїзд за кордон

11:02 | 27.07.2023 / Новини / , , /
Перегляди
824
/ коментарі 4

Українським прикордонникам заборонили виїжджати за кордон усім депутатам і чиновникам.

Про це написав у телеграмі народний депутат Олексій Гончаренко.

За словами нардепа, на пости прикордонників розіслали вказівку про заборону на виїзд за кордон усіх чиновників та депутатів: усіх, хто намагається перетнути кордон, зупиняють і очікують рішення Офісу Президента по кожному з них.

«По суті, тепер Андрій Єрмак (керівник ОП, – ред.) особисто в телефонному режимі дозволяє чи блокує виїзд чиновників та депутатів. Це гарний піар-хід і думаю, він сподобається людям. Єдине, хочу написати ось про що. Уявіть собі, 40-мільйонна країна під час найбільшої війни в Європі, а голова ОП вирішує – чи можна виїхати комусь за кордон. Це неправильна історія. Просто системно не правильна.

Зробіть процедуру дозволу виїзду за кордон. Карайте тих, хто її порушує. Але держава не може функціонувати по телефону», – написав Гончаренко.

Нагадаємо: заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардепа партії «Слуга Народу» 48-річного Юрія Арістова у середині липня помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що знаходиться на приватному острові Ітхаафуші, Мальдіви. 25 липня він написав заяву про складання депутатських повноважень.
коментарів: 4
  1. Знайдуть лазівку і тут ,в нас за гроші рідну маму продадуть ,не говорячи про виїзд за кордон.

  2. Так вже ж заборонили один раз. Чи це заборонили ще раз? Скільки разів треба забороняти, щоб заборонили точно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Червня, Неділя
15 Червня, Субота