<

«Укрзалізниця» готується масово переправляти через українсько-польський кордон поїзди з фурами

23:18 | 7.12.2023 / Новини / , /
Перегляди
263
/ Коментарі відсутні

«Укрзалізниця» запустила тестовий контрейлерний поїзд, навантажений 23 українськими фурами, які були заблоковані перед в’їздом до України через страйк польських перевізників.

Про це сказав заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов, цитує Інтерфакс-Україна.

Напередодні в соцмережах поширилося відео, як залізницею рухаються навантажені на контрейлерні платформи українські фури.

Ткачов підтвердив, що так українські експортери намагаються розв’язати проблему з перетином українсько-польського кордону, який блокується польськими перевізниками.

«Зараз у нас стоїть навантажений поїзд на переході з [пунктом пропуску] Грубешів. У нас уже є завантажені 23 вагони контрейлерні з фурами», — сказав він.

За його інформацією, наразі українська та польська сторони узгоджують технічні питання. У польської митниці є питання щодо габаритів вантажів, а також щодо наявності в баках фур палива.

«Найближчим часом ці питання ми намагатимемося вирішити, щоб його пропустили. Щойно цей тестовий поїзд пройде і все буде добре, ми запустимо це в масовому порядку», — сказав Ткачов.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Лютого, Середа