<

Українська молодь отримає сертифікати в «Дії» на книжки вже у 2024 році

09:13 | 26.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
42
/ Коментарі відсутні

У Міністерстві культури та інформаційної політики України заявляють, що громадянам України, які досягли 18-річного віку, з 1-го липня 2024 року почнуть видавати сертифікати на купівлю книжок через мобільний застосунок «Дія».

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

“Верховна Рада України в цілому ухвалила законопроєкт № 11251 “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення діяльності Українського інституту книги з підтримки розповсюджувачів видавничої продукції та надання державної допомоги на придбання книг”. Законопроєкт передбачає надання громадянам України, які досягли 18-річного віку, державної допомоги на придбання книг, реалізація якої має розпочатися вже з 1 липня 2024 року”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що державну допомогу молоді люди зможуть використати для придбання книжкових видань державною мовою в паперовій або електронній формі, зокрема аудіофайлів та видань для людей із порушеннями зору.

“Для цього українці, що досягли у 2024 році 18 років, мають скористатися Єдиним державним вебпорталом електронних послуг “Портал Дія” або мобільним додатком “Дія”, – ідеться в повідомленні.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота