<

Україна виборола шість медалей у перший день «Ігор нескорених»

01:34 | 11.09.2023 / Новини / /
52

У німецькому Дюссельдорфі стартували «Ігри нескорених-2023» — мультиспортивний турнір серед ветеранів і військовослужбовців. На старті змагань збірна України виборола 1 «золото», 3 «срібла» та 2 «бронзи».

У перший день учасники змагалися в легкій атлетиці й паверліфтингу, а також відбулися стартові матчі з регбі на візках.

Так, у змаганнях з легкої атлетики Україна має п’ять медалей:

• золота в Олександра Маковеяу штовханні ядра в категорії IF8,
  • срібна у Володимира Гери у штовханні ядра сидячи в категорії IF7,
  • срібна в Миколи Заріцького у метанні диска в категорії IF1,
  • бронзова у Вадима Мазніченкау штовханні ядра в категорії IF6,
  • бронзова у Володимира Товкиса у метанні диска в категорії IF2.

Окрім того, ще одну срібну медаль для України завоював Максим Зубов у паверліфтингу в категорії IP6.

Також у паверліфтингу змагалася й українська парамедикиня Юлія Паєвська (Тайра). Вона посіла 12-те місце поза медальним заліком у категорії IP3 серед жінок.

Українці також узяли участь у змаганнях з регбі на візках у складі об’єднаної команди Unconquered («Нескорені») разом із представниками збірних Великої Британії, США та Південної Кореї. Вони здобули перемогу над Італією, але програли Великій Британії. Попереду ще поєдинок проти Франції.