<

У школах і дитсадках Польщі навчаються майже 190 тисяч українських дітей-біженців

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:07 | 1.03.2023 / Новини / , /
Перегляди
68
/ Коментарі відсутні

У польських школах і дитсадках на сьогодні навчається 187,9 тис. українських дітей, які приїхали до Польщі після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Про це повідомляє PAP з посиланням на дані міністерства освіти і науки Польщі, передає Укрінформ.

Згідно з даними системи освітньої інформації (SIO), станом на 14 лютого, в системі дошкільної освіти країни перебувало близько 43,8 тис. дітей з України, які прибули після 24 лютого. У середніх школах РП у цей період навчалося близько 116,8 тис. українських учнів, а в ліцеях, технікумах і професійних училищах – 27,2 тис. осіб.

Найбільше дітей, які приїхали до Польщі після 24 лютого, навчається у Мазовецькому воєводстві (Варшава) – 33,6 тис., Сілезькому (Катовіце) та Нижньосілезькому (Вроцлав) воєводствах – по 21 тис. Серед міст найбільше українських дітей навчається у Варшаві (17,2 тис.), Вроцлаві (8,5 тис.) та Кракові (7,4 тис.).

На початку лютого міністр освіти і науки Польщі Даріуш Пьонтковський під час засідання комісії Сейму з питань освіти, науки і молоді заявив, що за останні декілька місяців кількість українських учнів, які опинилися в Польщі після 24 лютого 2022 р., є стабільною.

За даними міносвіти Польщі, на кінець квітня минулого року кількість українських дітей, які приїхали до РП після початку війни рф проти України, становила понад 193 тис., а на кінець навчального року у червні – 182,6 тис.

За даними польського міністерства освіти, станом на 14 лютого ц.р. , в польських закладах освіти працювало 1 792 вчителів з України, з яких 1120 приїхали до Польщі після 24 лютого.

Станом на сьогодні в Польщі перебувають понад 2,5 млн громадян України, з них понад мільйон прибули після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Квітня, Середа
16 Квітня, Вівторок