<

У розвідці попередили про спецоперацію росії під назвою «Майдан-3», яка запланована на березень-травень

07:18 | 28.02.2024 / Новини / /
Перегляди
510
/ коментарі 3

Комітет з питань розвідки при президентові України попередив українців про масштабну спецоперацію росії під назвою «Майдан – 3». Загальний бюджет операції складає астрономічні 1,5 млрд доларів. Це – найдорожча «акція» російських спецслужб в історії. Метою спецоперації є розкол українського суспільства.

Про це повідомило Головне управління розвідки із посиланням на заяву Комітету з питань розвідки при Президентові України.

“У листопаді минулого року, в рамках спецоперації «Майдан – 3» на поширення антиукраїнських настроїв лише на платформі Телеграм росія витратила майже 250 млн доларів. Натомість загальний бюджет операції склав астрономічні 1,5 млрд доларів. Це – найдорожча «акція» російських спецслужб в історії”, – йдеться в повідомленні.

Спецоперація «Майдан – 3» досягне власної кульмінації у березні-травні 2024-го року, протягом найближчих тижнів ворог кине максимум зусиль на розповсюдження деструктивних для світової безпеки наративів і спроб розпалювання конфліктів – як всередині України, так і в інших точках світу, де є дієва підтримка України.

“Методика кампанії – традиційна для російських спецслужб: поставити під сумнів легітимність прийнятих в Україні після 20 травня владних рішень, поширити панічні настрої, зневіру, штучно протиставити цивільних та військових, посварити нас з нашими союзниками, розповсюдити в суспільстві усілякі «теорії змови». Це відбувається на фоні публічних заяв рф про створення нових типів надзброї, яка, на думку росіян, мала би забезпечити технічну перевагу рф над Заходом на найближче десятиріччя. Звідси випливає, що спротив цілям рф в Україні є небезпечним для світу, а тому рф буде підштовхувати інші країни до прямого діалогу щодо України без нашої участі.

Також росіяни через власних агентів впливу в Україні та по всьому світу робитимуть ставку на організацію різноманітних протестних акцій, свідомо дискредитуватимуть процес обміну військовополонених”, – зазначають у розвідці.

За задумом ворога, на першу половину червня ситуацію в нашій державі вдасться розхитати і тоді, скориставшись ситуацією, Україні буде нанесено військову поразку на Сході, в цьому і є ключова ідея їх операції.

“З огляду на вищевказані обставини звертаємося до українського суспільства, до наших міжнародних партнерів та союзників із закликом посилити спільний опір та всеохопні безпекові заходи, особливо в інформаційному просторі, задля ефективної протидії глобальним загрозам та викликам нової світової гібридної війни. Війни, яку проти всього цивілізованого світу сьогодні веде російська федерація та її злочинні союзники. Нашому суспільству потрібна єдність”, – наголошують у ГУР.
коментарів: 3
  1. А хто ще крім Буданова сказав, що Навальний помер своєю смертю.. Можливо, і варто прислухатися до інформаційних повідомлень ГУР..

    • колективний путлєр про це раніше Буданова говорив.
      може ГУР звідти інформацію і черпає..?

  2. та який там майдан три..
    після тих шоу “кулявлобів так кулявлобів” та юль на інвалідних візках… навряд чи знайдуться ще якісь нові персонажі які схилять чесний люд на ще одну якусь там революцію)..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер