<

У березні розпочнеться реєстрація на національний мультипредметний тест

09:04 | 24.01.2024 / Новини / /
Перегляди
30
/ Коментарі відсутні

Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті розпочнеться у березні і триватиме до початку квітня.

Про це пише «Освіта.ua» із посиланням на коментар директорки Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни Вакуленко.

За її словами, конкретні дати будуть названі пізніше, після затвердження графіка проведення тестування.

Планується, що реєстрація відбуватиметься лише в онлайн-режимі.

Учаснику необхідно буде створити персональний електронний кабінет, завантажити певні документи, внести інформацію про себе та обрати ті предмети, які він складатиме під час іспиту.

Також протягом усього періоду реєстрації майбутній учасник НМТ зможе внести зміни до тієї інформації, яка подається в електронному кабінеті. Наприклад, у разі зміни місця проходження або четвертого предмета вступник зможе змінити інформацію, яку він подав раніше, але лише до закінчення реєстрації. Після завершення періоду реєстрації змінити інформацію буде неможливо.

Окрім того, директорка УЦОЯО порадила вступникам, які перебувають за кордоном і планують складати НМТ, не зволікати і намагатись зареєструватись на початку реєстрації.

«Кількість місць за кордоном буде, як завжди, обмеженою. Тож якщо ви затримаєтесь до останніх днів реєстрації, то, на жаль, є такий шанс, що ви не зможете проходити оцінювання в тому місті або навіть тій країні, яка є найближчою», – підкреслила Вакуленко.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Квітня, П’ятниця