<

Триває набір у прикордонні підрозділи Волинського загону

19:17 | 10.07.2024 / Новини / /
Перегляди
94
/ Коментарі відсутні

У прикордонні підрозділи Волинського загону потрібні кандидати на заміщення вакантних посад інспекторів прикордонної служби.

Про це повідомляє пресслужба Волинського прикордонного загону.

Також є вакансії фахівців інформаційно-телекомунікаційних систем, кухарів, водіїв категорії В, С, екскаваторників, лікарів за спеціальністю: хірург, терапевт, травматолог, стоматолог, та лікар загальної практики – сімейної медицини.

Охочих громадян запрошують приєднатися до охоронців кордону, уклавши контракт на проходження служби у прикордонному відомстві, або ж по мобілізації.

Перевагами військової служби за контрактом у Держприкордонслужбі є:

  • громадяни віком від 18 до 25 років можуть укласти контракт терміном 1 рік, при цьому матимуть можливість адаптуватися до військової справи, перебуваючи впродовж перших шести місяців дії першого контракту в межах Волині;
  • навчання в спеціалізованих навчальних центрах ДПСУ та за кордоном;
  • виплата за укладення першого контракту від 24 тисяч гривень;
  • грошове забезпечення від 21 тисячі гривень.

Військовослужбовцям, які виконують завдання на українсько-білоруській ділянці кордону, додатково виплачується винагорода у розмірі 30 тисяч гривень, у розрахунку на місяць пропорційно часу виконання бойових (спеціальних) завдань.

З питань прийому, а також для отримання додаткової інформації з проходження військової служби просять звертатися до відділу комплектування прикордонного загону:

  • телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08:00 до 17:00;
  • за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Липня, Неділя
20 Липня, Субота