<

TikTok скоріше відмовиться від ринку США, аніж продасть американцям бізнес, – ЗМІ

03:32 | 28.04.2024 / Новини / , , /
Перегляди
51
/ Коментарі відсутні

Китайська компанія ByteDance схиляється більше до закриття застосунку ТіkТоk у США, аніж до продажу його американській компанії. Китайці переймаються, що алгоритми роботи застосунку можуть потрапити в «чужі руки». 

Про це пишуть видання The Guardian і Reuters із посиланням на власні джерела, – передає Бабель.

Алгоритми, на які покладається TikTok у своїй роботі, вважаються ключовими для всієї діяльності ByteDance, що робить продаж додатка з алгоритмами вкрай малоймовірним, кажуть джерела, близькі до материнської компанії.

Крім того, для корпорації соцмережа, навіть попри мільярдну клієнтську базу, генерує доволі невеликий прибуток – значно ціннішим є унікальний алгоритм, за яким працює сервіс.

Закон, схвалений в Сенаті та підписаний президентом Джо Байденом, дає ByteDance час для продажу TikTok до 19 січня 2025 – за один день до того, як у Байдена закінчиться термін повноважень.

СЕО ТіkТоk Шоу Цзи Чу каже, що компанія розраховує виграти суд у США щодо блокування закону на закриття медіаплатформи, якою у США користуються 170 мільйонів людей.

За даними WSJ, покупкою TikTok уже цікавився колишній голова Activision Blizzard Боббі Котік. Він нібито обговорював цю ідею з потенційними партнерами, серед яких голова OpenAI Сем Альтман. Інтерес виявляв і колишній очільник Мінфіну США Стівен Мнучін.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота