Прикордонні підрозділи на Волині поповнилися новобранцями
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/444483989_778695957774169_8572655935015335246_n.jpg)
На Волині військову присягу склали бійці, які нещодавно приєдналися до лав Держприкордонслужби.
Про це повідомляє пресслужба Волинського прикордонного загону.
Один за одним, зі зброєю в руках, прикордонники присягнули обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість та ніколи не зрадити українському народові.
Після проходження базової загальновійськової підготовки, в тому числі й у відомчих навчальних центрах, вони відправляться у прикордонні підрозділи, де проходитимуть подальшу службу.
«Набір громадян у прикордонні підрозділи Волинського прикордонного загону триває. Тож запрошуємо усіх охочих доєднатися до нашого колективу та чекаємо Вас за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6. Додаткову інформацію щодо набору на службу можна дізнатися за телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08.00 до 17.00)», – йдеться у повідомленні.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438093267_778695907774174_2988906501598334822_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438118314_778696011107497_4911952031691270445_n.jpg)