<

Прихильниці Порошенка погрожують журналістці після скандалу в Лондоні

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:45 | 12.07.2022 / Новини / , /
Перегляди
500
/ 1 коментар

Лайка, прокльони і побажання онкозахворювань. Такою була реакція прихильників Петра Порошенка на те, що їхнього лідера зафільмували в ресторані Лондона.

Прихильники експрезидента почали атакувати сторінку авторки сюжету Наталки Гончарової у соцмережі і переходити на особисті образи, йдеться у сюжет ТСН.

«Шльондра, медіабл*дь, підстилка, в тебе буде онко, ти здохнеш, мр*зіна, дрантя, см*кталка, ур*діна, к*рва, сосна корабельна, незагострена вагіна і п*ська ти смердюча, ти нігтя Петра Олексійовича не вартуєш», – розповідає про образи журналістка видання.

Наталка Гончарова саме та журналістка, на яку посипались прокльони, лайка і погрози, бо наважилася підійти до Петра Порошенка, коли зустріла його в Лондоні.

Як зазначає, найлютіша добірка слів надходить від поважних жінок віком 40-60 років. Вони всі рвуться в бій і виправдовують насилля експершої леді:

«Це проси Бога, що пані Марина тобі попалась, на мене, я б відірвала ніготь по горло. Тьху, яке ти гімно псяче».

«Пані Марино, респект, тільки ламати треба було ніс».

«Попроси вибачення, доки не пізно, бо проклянуть і цицьки повипадають ті, що попришивала».

«Пані Марина вчинила як справжня мати».

«А то правда, що прокурорка Великої Британії відкрила проти тебе справу, бо ти наркотики в готель подрузі приносила?»

«Моя улюблена це ця пані, яка раніше, як видно з її ж фото, ходила на всі мітинги за Петра Олексійовича, а нині тримає оборону у військах соціальних мереж», – каже журналістка.

Все сталося 28-го червня о 9 ранку за британським часом. Журналістка, яка виїхала з восьмирічною дитиною в Лондон на час війни і живе там ще з травня, побачивши п’ятого президента в ресторані в Лондоні підійшла і запитала, чи діти в безпеці і де вони? П’ятий президент відповів «на фронті».

Порошенко ніби і хотів розповісти, чому його вдруге за місяць бачать в Лондоні, але дружина Марина чомусь була дуже проти, щоб всі дізналися, що родина в Британії. Вона вдарила по телефону журналістки і почала викручувати руку Наталки, намагаючись забрати його. За що Порошенко перепросив.

Вже після виходу сюжету в ефір з’явився допис у соцмережах з фотографіями автівок для армії, які Петро Олексійович поїхав забирати з Британії в Україну. Бо під час його сніданку в Лондоні і впродовж всього дня, доки не вийшов сюжет, на його сторінці саме розміщували пости, що він у Берліні домовляється про зброю.

Так виглядають звичайні технології, які прагнуть відбілити репутацію, каже політтехнолог.

«Будь-який політик в Україні повинен бути готовий до того, що до нього під час відпочинку чи на роботі, тобто будь-де, можуть підійти і поцікавитись. Тобто, коли ти йдеш у політику, ти на себе береш цей вантаж публічності», – каже політтехнолог.

Те, що прихильники пана Порошенка зробили винною саме журналістку, додає політтехнолог, – прогнозовано. Хтось же має бути поганим у ситуації.

«Інколи працюють класичні ботоферми. Ось ці боти, які приходять на сторінку до журналіста або до політика, публічної особи. Вони часто переходять на особистості і їхнє завдання вивести з рівноваги. Утримувати таку ботоферму в кількості 500 акаунтів коштує до тисячі доларів на місяць», – каже експерт.

Проте серед акаунтів, які відразу ж видалені після коментарів, є велика кількість справжніх. Фанати Петра Олексійовича зробили все, як політтехнологічна книжка пише.
один коментар
  1. Пэця не “п’ятий”, а п’яНий прєзік.
    Журналістка молодець!
    Не переживай, дитино, незаслужені прокльони повертаються на тих, хто їх озвучує.
    Дєд тебе благословляє, живи спокійно і виявляй ту п’яну нечисть при любій нагоді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер