<

Представник ДСНС розповів, де не варто ховатися під час ракетного удару

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:40 | 12.07.2022 / Новини / , , , /
Перегляди
437
/ коментарі 4

У монолітних будинках дуже добре захищають ліфтові шахти. Тим часом, у панельних будинках взагалі не рекомендують залишатися.

Про це в ефірі інформаційного марафону розповів заступник керівника ДСНС у Київській області Богдан Данилюк.

«Найбільших руйнувань зазнають панельні будинки, оскільки вони складаються, як карткові будинки. Є випадки, коли під час обстрілу такого будинку люди виживали. Ці будинки, коли складаються, під ними залишається великий простір, то люди там можуть вижити. Якщо це цегляний будинок, якщо пішов ракетний обстріл і будинок руйнується, то він розпадається на такі дрібні матеріали, що там вижити дуже важко», – сказав він.

Данилюк уточнив, що якщо людина не попала в епіцентр вибуху, а її просто привалило або заблокувало будівельними конструкціями, то можливі переломи, подряпини, струси головного мозку.

Він підкреслив, що під час повітряної тривоги потрібно ховатись в укриттях спеціально для цього створених.

«Якщо це населений пункт сільської місцевості, то у людей є свої місцеві льохи, в яких також можна сховатись», – пояснив представник ДСНС.

Він зазначив, що якщо людина знаходиться під час прильоту посеред двох стін, то це збільшує шанси на життя.

«Якщо це буде удар з боку фасадного будинку, то чим більше перегородок, тим більше ймовірність залишитись живим. В панельних будинках я взагалі не рекомендував би залишатися, у монолітних будинках дуже добре захищають ліфтові шахти, вони є повністю з моноліту, залізобетонні. Але все ж таки потрібно спускатись в укриття», – підсумував Данилюк.
коментарів: 4
  1. А у підвалі зовсім не облаштованому під бомбосховище дев’ятиповерхівки-гуртожитку (біля автостанції), де проживають з пів тисячі осіб, слід ховатися ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Квітня, Неділя
20 Квітня, Субота