<

Понад 800 аудіоказок стали доступними для українців

Цей запис опубліковано більш як рік тому
03:12 | 24.05.2022 / Новини / , /
Перегляди
144
/ Коментарі відсутні

Проєкт «Аудіоказки Українською» на період воєнного стану відкрив безкоштовний  доступ до 830 аудіоказок для дітей. 

Про це Читомо повідомили співзасновники проєкту Едуард Приступа й Таїса Паращук.

Казки розраховані на дітей віком від 3-х років. Організатори проєкту хочуть озвучити 1001 казку.

«Щодня ми стаємо на день ближчими до нашої Перемоги. Наші віра, надія, непереможний дух та відданість Батьківщині, де б ми не були, надають нашій команді сил. І зараз наш додаток «Аудіоказки Українською» став безкоштовним для тих, хто цього потребує найбільше», — розповів співзасновник та композитор проєкту Едуард Приступа. 

Таїса Паращук, співзасновниця та головна редакторка проєкту, розповіла, що записи казок створені професійними акторами озвучування та дубляжу, а більшість із них мають авторський музичний супровід, за який відповідають українські музиканти та композитори. 

«Кожна казка – це окреме театральне дійство, бо голос актора занурює слухача у чарівний світ з безліччю вигаданих персонажів, або ж усіма знаними й улюбленими героями», — зауважила Паращук. 

До запису казок долучалися Вікторія ПальченкоДіна КовальЄвдоким Решетько та інші. Одну із казок обіцяв озвучити Святослав Вакарчук. Крім того, акторка театру та кіно Ірма Вітовська у межах проєкту озвучила книгу Ольги Навроцької «Свинокролики». 

«Співзасновник, композитор, очільник проєкту  — співак та композитор Едуард (ДІЛЯ) Приступа, він «замузичив» понад дві сотні аудіоказок. У команді зіркових голосів проєкту також є креативна продюсерка радіо «Промінь» Вікторія Польченко, радіоведуча Марта Мольфар, актори студії дубляжу «Цікава Ідея» на чолі з Романом Чупісом та багато інших. У нашій команді майже всі зірки, бо це дуже відомі люди й голоси своєї галузі», —  додала Паращук.

Для доступу до повної бібліотеки аудіоказок необхідно завантажити додаток та увійти в соціальний профіль, використавши логін kazky@gmail.com та пароль staycalm. Деякі з казок можна послухати на ютуб-каналі проєкту.

ДовідковоАудіоказки українською — проєкт, створений у 2020 році за ініціативи музиканта Едуарда Приступи. На початку 2022 року в аудіобібліотеці було 755 аудіоказок та 25 колискових з музичним ранжуванням. За словами Приступи,  це додаток із найбільшою у світі бібліотекою казок українською.

Також команда проєкту озвучила казки 38 народів світу та твори понад 50 світових та сучасних українських авторів. За словами Паращук, проєкт має на меті озвучити 1001 казку.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Травня, Неділя
18 Травня, Субота