<

Поблизу Рівного у полях з’явилися калюжі рожевого кольору

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:33 | 24.07.2021 / Новини / , /
Перегляди
679
/ 1 коментар

23-го липня Держекоінспекція отримала повідомлення про розлив невідомої рожевої речовини неподалік міста Рівне. За попередньою інформацією, це можуть бути агрохімікати для сільськогосподарської обробки земель. 

Наразі фахівці Поліського округу Держекоінспекції у координації з представниками ДСНС та Гідрометеорологічної служби України виїхали на місце забруднення, – повідомив у фейсбуці Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

Ситуація знаходиться під особистим контролем міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського.

Про результати огляду місця забруднення Голова Держекоінспекції пообіцяв повідомляти додатково.

Старші інспектори Держекоінспекції Поліського округу відібрали проби ґрунту на місці розливу рожевої речовини поблизу села Колоденка Рівненської області.

Фахівці інструментально-лабораторного контролю ДЕІ дослідять ґрунт на вміст амонію сольового, фосфору, сірки рухомої, важких металів (міді, цинку, свинцю та інших). Результати експертизи будуть відомі за тиждень (саме стільки часу поводиться дослідження).

Також стало відоме походження речовини. Згідно з результатами дослідження, проведеного ДСНС, це препарат для боротьби із шкідниками «Префект», сертифікований в Україні. Крім цього, фахівці ДСНС здійснили обстеження повітря, вмісту небезпечних речовин не виявили.

Загальна площа забруднення наразі складає 635,8 м2. Ділянки, на яких виявлено розлив, орендуються ТОВ «АКРІС АГРО». Держекоінспекція направила заяву до Національної поліції України щодо ознак кримінального порушення за статтею 239 Кримінального кодексу (Забруднення та псування земель).
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Квітня, Вівторок