Оштрафували на 20 тисяч гривень: судили підприємця, який намагався провезти через «Устилуг» 35 бойових ножів
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/329594969_1780842305649280_3682903142251103286_n.jpg)
Судили підприємця, який намагався ввезти до України через «Устилуг» 35 бойових ножів. Він заплатить 20 тисяч гривень штрафу.
Відповідний вирок ухвалив Луцький міськрайонний суд, пишуть Волинські новини.
З матеріалів справи відомо, що на початку лютого підприємець родом з Харківщини Артем В. приховав від митного контролю на митному посту “Устилуг” 34 бойові ножі Glock та один ніж Бундесвера “BW”. Зброю він намагався ввезти в Україну, поклавши на дно коробок та сховавши їх між іншими речами у багажнику Citroën Jumper.
Попри те, що чоловік не сказав митникам про наявність в нього ножів, під час митного контролю зброю виявили та вилучили.
Дії підприємця кваліфікували за ч. 1 ст. 201 КК України (контрабанда). Злочинець уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, яку суд затвердив. Він заплатить 20 тисяч 9 гривень штрафу.