<

Обшуки в УПЦ МП: на Тернопільщині та Прикарпатті СБУ знайшла пропаганду, яка заперечує існування України

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:04 | 28.11.2022 / Новини / , /
Перегляди
248
/ 1 коментар

25-го та 27-го листопада СБУ проводила безпекові заходи на території Почаївської духовної семінарії та Івано-Франківської єпархії УПЦ МП. Під час обшуків правоохоронці знайшли велику кількість антиукраїнських матеріалів.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зокрема, на території УПЦ МП виявили літературу, в якій заперечується існування українського народу, його мови, а також саме право України на державність, і, навпаки, наголошується, що це нібито штучно створена держава.

Також знайдено брошури та книжки ксенофобського і ненависницького змісту з образливими вигадками про інші національності та релігії.

Більшість літератури – авторства російських діячів за видавництва російських друкарень.

Крім того, СБУ вивчає походження зразків символіки “великого войска Донского”, яку виявили в одному з підсобних приміщень Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП). Зокрема, йдеться про шеврони цього незаконного збройного формування, яке у 2014 році допомогло рашистам окупувати частину Донецької та Луганської областей.

Усі ці речові докази є підставою для відкриття двох кримінальних проваджень за 161 статтею Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками). Наразі всі вони направлені на відповідні незалежні експертизи.

За результатами цих досліджень будуть вживатися подальші процесуальні дії.

Нагадаємо, 23-го листопада Служба безпеки в ході перевірки різних приміщень УПЦ (МП) знайшла проросійську літературу, готівкові гроші на суму в кілька мільйонів гривень. Також були виявлені «сумнівні» громадяни росії.

25-го листопада Служба безпеки провела контррозвідувальні заходи на території Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП та знайшли там методички з Москви, російське громадянство у керівництва та посвідчення окупантів.

27-го листопада СБУ провела контррозвідувальні безпекові заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії УПЦ МП в Івано-Франківську.
один коментар
  1. А що у нас нема свободи слова? Вже не можна книжки читати? Вже і ікони скоро заборонять бо скажуть що вони русскі. Воюють проти Бога антихристи сбу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер
28 Лютого, Середа
21:25
8
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній