Військового капелана з Нововолинська нагородили відзнакою – «Знак пошани»
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/com.bongasoft.addremovewatermark_img_20220629_234339_088_copy_1024x768.jpg)
Військового капелана Павла Гаврилюка з Нововолинська нагородили відзнакою Мінестерства оборони України – «Знак пошани».
Нагорода була вручена за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність українському народові і військовій присязі.
Як розповідає Павло Гаврилюк, ця нагорода спільна, адже без підтримки не вдалось би досягнути успіху.
“Сьогодні викликали в Міністерство оборони України та вручили «Знак пошани». Переконаний, що ця нагорода спільна, алже без всіх вас нічого б не було. Велика подяка за службу”, – додав Павло.
Нагадаємо, що капелан з Нововолинська розпочав збір на станцію з можливістю підзарядки від сонячної енергії для військових з Нововолинська та Володимира.