<

Військові з Нововолинська та Володимира просять допомоги у купівлі сонячного зарядного пристрою на фронт

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:16 | 26.06.2022 / Володимир, Нововолинськ / , , /
Перегляди
7931
/ коментарі 2

Військові зенітного ракетного полку, де служать хлопці з Нововолинська та Володимира та щодня боронять нашу землю від русні, потребують допомоги – силами небайдужих містян зібрати на станцію з можливістю підзарядки від сонячної енергії.

Для оперативнішого виконання бойових завдань, відновлення зв’язку між підрозділами та можливості підзарядки рацій та коптерів необхідно зібрати 47 000 гривень.

Наші земляки від першого дня російського вторгнення захищають цілісність нашої держави, завдяки їхнім зусиллям ми спимо спокійно та прокидаємось, зустрічаючи новий день. Будь-яка сума переказу наближає українців до бажаної перемоги та мотивує військових до нових звершень.

Збір задля відновлення живлення для підрозділу відкрив військовий капелан ради церков «Скинія» Павло Гаврилюк, який з 2014-го року служить нашим воїнам в зоні ООС, а також збирає волонтерську допомогу для вояків та впродовж років вирушає на Схід.

Як зазначив Павло Гаврилюк, ЗСУ також надзвичайно важлива морально-психологічна підтримка у зоні бойових дій.

Реквізити банківської карти капелана:

Картка Приватбанку:  5168 7422 4337 0685 –  Павло Гаврилюк

За зібрані кошти буде закуплено сонячні батареї та станцію підзарядки. Раніше нам вдалось зібрати таку ж суму для десантників з Нововолинська, тому це свідчить про небайдужість містян та злагоджену командну роботу задля досягнень бажаного результату. Разом до перемоги.
коментарів: 2
  1. Можна контакт до особи яка збирає кошти?працюю з сонячними панелями,можу посприяти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Червня, П’ятниця