<

Залучення бізнесу в час війни: у Нововолинську заклали капсулу на відкритті індустріального парку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:28 | 21.11.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
2380
/ коментарі 2

21-го листопада відбулось відкриття індустріального парку «Novo» у Нововолинську, де працюватимуть українські виробники, що дасть змогу залучати новий бізнес у громаду та підтримати економіку країни під час війни.

Індустріальний парк стане промисловим хабом для розвитку бізнесу у форматі експортоорієнтованому food-кластеру, міський голова Нововолинська Борис Карпус та засновник керуючої компанії Олександр Бондаренко заклали на території парку капсулу часу на 25 років.

На історичну подію завітали народні депутати Ігор Гузь та Дмитро Кисилевський, перший заступник міністра економіки України Денис Кудін, депутати обласної та міської ради.

Як зазначив Борис Карпус, підприємства, що будуть розміщенні на даній території допомагатимуть продовольчій безпеці, експортувати продукцію та вкладати кошти розвиток регіону.

“Відкриття індустріального парку ще один крок у зміцненні української промисловості – це важливий елемент розвитку. Держава, зі свого боку, робить крок на зустріч підприємцям через скасування податків, таким чином воно окупиться швидше та дасть стимул вкладати кошти у розвиток нашої економіки”, – додав Денис Кудін.

Дана територія займає 20 гектарів. Має всі підведені комунікації: воду, газ, електроенергію. Також має залізничну колію вздовж ділянки, сам індустріальний парк виходить фасадом на оновлену трасу Р-15. В парк уже попередньо виявили бажання увійти підприємства зі сфери переробки риби, виробництва харчової продукції та логістики.

Нардеп Ігор Гузь розповів, що відбувся старт роботи індустріального парку, вже відгукнулись перші підприємства, які зголосились працювати. Пріоритетом є збільшення робочих місць, зростання доходів населення та міського бюджету.

“Ми в тилу маємо змогу виконувати роботу, адже ворог намагається знищити країну не лише військово, а й економічно. Це можливість людям працювати на своїй території, не виїжджаючи за кордон”, – зазначив Ігор Гузь.

Для резидентів індустріальних парків законом передбачені економічні стимули: звільнення від імпортного ПДВ і мита при імпорті нового обладнання, звільнення від податку на прибуток на 10 років, у разі ведення діяльності в межах ІП, пільгові ставки податку на нерухомість і плати за землю від місцевої влади.

Нагадаємо, що раніше визначили керуючу компанію індустріального парку. ТОВ «Інвестиційно-керуюча компанія Бюро Інвестиційних Програм», що зареєстрована у Києві з 2017 року, та підписали договір з головою Олександром Бондаренком.
коментарів: 2
  1. Дівчулі і Пальонка, ШАПКИ ОДЯГАЙТЕ!
    Грець з ними з іншими держимордами, їх не шкода. А ви бережіть себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Червня, П’ятниця
13 Червня, Четвер