<

В усьому винна погода: розповіли, що бруківка на стадіоні в Нововолинську розвалюється через зливи

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:46 | 31.08.2020 / Нововолинськ / /
Перегляди
14
/ коментарів 10

30-го серпня у Нововолинську урочисто відкрили оновлений стадіон, та того ж дня мешканці міста зняли відео, на якому видно, як розвалюється нещодавно покладена бруківка. Бракоробство спростовують і повідомляють, що будівельники виконували роботи в досить складних погодніх умовах, бо дощило майже щодня. Тому і недоліки виникли внаслідок підмиття великими зливами.

Керівник Нововолинського ЦФЗН «Спорт для всіх» Валентин Бортнічук на своїй сторінці у фейсбуці повідомив:

“Хочу вас заспокоїти на рахунок деяких негативних публікацій відносно недопрацювань на стадіоні СОКу “Шахтар”. Підрядник протягом тижня виконає всі необхідні роботи по відновленню осівшої, внаслідок підмиття великими зливами, тротуарної плитки. Це робочий момент. Договір з підрядником підписаний до 2021 року. І це не та фірма, яка умиє руки і залишить нас з цими проблемами. Будівельники виконували роботи в досить складних, для таких робіт, погодніх умовах. Якщо ви пам’ятаєте, дощило майже кожен день. Дуже неприємно, коли бачать тільки негатив і не бачать самовідданої роботи будівельників та працівників колективу СОКу “Шахтар”, які протягом останніх місяців практично жили на стадіоні”.

Недопрацювання на стадіоні виглядають так:

Звичайно, мешканці Нововолинська мають бути задоволені оновленим стадіоном, однак чому він відкритий таким поспіхом, тим більше, що договір з підрядником укладений до 2021 року. Якщо технічно роботи виконувалися правильно і в недоліках винні лише дощі, чи варто було продовжувати реконструкцію у невдалу погоду, якщо в об’єкт вкладають чималі кошти.

Напевно, не просто так поспішали, а виконували завдання відкрити об’єкт напередодні місцевих виборів, які відбудуться у жовтні. І байдуже, що після такого поспіху доведеться багато переробляти.

Нагадаємо, 15-го липня на сайті міста повідомляли, що мер проінспектував хід ремонтних робіт, які ведуться на головному стадіоні міста.

«Я задоволений темпами та якістю виконаних робіт на стадіоні СОКу «Шахтар», – двічі відзначав Сапожніков.

Скільки грошей вкладено у стадіон? Точна сума на сьогодні невідома, адже ремонтні роботи проводять частинами. 21 мільйон, про який говорять більшість мешканців міста – це кошторисна вартість усього проекту реконструкції стадіону, за яким передбачено капітальний ремонт трибун та бігових доріжок, демонтаж огородження (детально про проект дивіться у гіперактивному посиланні – ред.). Яка сума пішла вже загалом, про це не повідомляють.

Із того, що звучало в ЗМІ, відомо наступне: У 2019 році 3 мільйони виділили із міської казни, а 3 млн 200 тис гривень залучив із різних джерел народний депутат Сергій Мартиняк.

У 2020 році реконструкція стадіону здійснювалася за проєктом, що реалізується в рамках ініціативи “Україна-Чемпіон” (інформація із сайту Волинської ОДА). Цьогоріч на проведення ремонтних робіт передбачено 9 млн грн, з яких 7 млн грн – кошти субвенції з державного бюджету та 2 млн грн – кошти Нововолинського міського бюджету.

На стадіоні на щебеневе та асфальтне покриття встановили легкоатлетичні доріжки з поліуретановим покриттям та сектори для стрибків і метань, вимостили бруківку та зробили ремонт фасаду адмінприміщення.
коментарів: 10
 1. Заспокоїтися, як нас закликають місцеві чиновники – неможливо. Сучасні технології вкладання тротуарної костки передбачають великі перепади температур влітку і взимку, навесні та восени. А окрім того постійне перебування того виробу не в кімнаті, а на відкритому повітрі – у зливи, град, дощ… Чи мають місце у тих технологіях роботи проведені поспіхом, задля гачка до якогось там ювілею, чи очікуваної місцевими держимордами знаменної дати? Ні. В технічних умовах та кошторисі я такого не знайшов. І завищених тарифів у честь якоїсь там цифри в календарі, чи терміновості проведення робіт до початку оголошеня передвиборчої програми мера – там теж нема. Кому і куди вбухали мільйони народних грошей? Задля чого? Відповідайте, В. Сапожніков! Ви ж, у нас, згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування” маєте відповідати за все. Або йдіть н,.. тобто у відставку!

 2. Це пісець, малята, це пісець!
  А ше каменюки падають, бо колись якийсь наглий фізик видумав закон тяжіння, гад!

 3. В цьому вся вина на шахтарях,вони вибрали вугілля до самої бруківки.Ось і вона провалилася.

 4. Богу дякувати хоч піднавіси над трибунами не здогдалися нашвидкоруч спорудити

 5. Не дотримання технології укладки, забули про “вібротрамбовку” або економія чи крадіжка матеріалів для “подушки”…
  При дотриманні технології та усіх гостів такого ніколи не станеться!

  • Та ти що? ВСЕ СТАЄТЬСЯ!! тільки не через пару днів, а через якийсь період…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя