У Нововолинську провели турнір з боксу
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/283449513_1083271385558733_1131318598496081603_n-1030x773-1.jpg)
25-го травня у борцівському залі СОКу «Шахтар» у Нововолинську відбувся дружній турнір з боксу. Участь у змаганнях взяли 25 спортсменів від 7 до 16 років. З них 16 дітей з родин внутрішньо переміщених.
Поєдинки юних боксерів судив заслужений тренер України Андрій Сахацький, переселенець з Київщини, повідомляє міська рада.
Ініціював проведення турніру Олександр Бродоса, тренер-викладач з боксу ДЮСШ. У підсумку перемогла дружба. Кожен учасник змагань був нагороджений медалями.