<

У Нововолинську чоловік вдарив виделкою у груди знайомого

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:20 | 8.04.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1689
/ коментарі 3

19-го серпня 2021 року у Нововолинську чоловік під час сварки вдарив виделкою у груди свого знайомого.

Про це стало відомо з вироку Нововолинського міського суду Волинської області, – пише Конкурент.

У Нововолинську 19-го серпня 2021 року, близько 18:00, перебуваючи у кафе «Оболонь», під час раптового конфлікту, що виник на ґрунті особистих неприязних відносин, чоловік завдав удару кухонною виделкою в груди знайомому, спричинивши йому тілесні ушкодження у виді чотирьох непроникаючих колотих ран.

Згідно з висновком експерта належать до категорії легких тілесних ушкоджень.

В судовому засіданні обвинувачений свою винуватість у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, суду показав, що він умисно завдавав потерпілому удар кухонною виделкою в грудну клітку. У вчиненому розкаюється.

Оцінюючи викладене, суд приходить до висновку, що винність чоловіка у вчиненні кримінального проступку, що йому інкримінується доведена в судовому засіданні повністю, а його умисні дії, які виразилися у заподіянні потерпілому умисного легкого тілесного ушкодження суд кваліфікує за ч. 1 ст. 125 КК України.

До обставин, що пом`якшують покарання обвинуваченому суд відносить щире каяття, активне сприяння у розкритті злочину.

Суд вважає, що обвинуваченому слід призначити покарання в межах санкції закону за яким він притягується до кримінальної відповідальності у виді штрафу, яке на думку суду, буде необхідне та достатнє для виправлення обвинуваченого та запобігання скоєнню ним нових злочинів.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, призначивши покарання у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.
коментарів: 3
  1. Краще б писали ,як судять злодіїв митників, хабарників суддів ,що за кару понесуть газові і енергетичні аферисти ,чи це табу і проходить тихенько ,або і забувається в паперах і так з року в рік поки вийде термін.яКому ми платили за розподіл газу ,що потім кінці не можна знайти ,а злодій Бойко до сьогодні кладе в кишеню за електроенергію ,а ви про якусь вилку ,в пьяній розбірці.

  2. Та він просто хотів перевірити чи дійсно від вилки один удар – 4 дирки! :) А непроникаюче виходить!) брехня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Липня, Понеділок