<

У Нововолинському ліцеї облаштували мініспортзал для проведення уроків фізичної культури

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:32 | 1.12.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
588
/ Коментарі відсутні

У Нововолинському ліцеї №8 відбулось відкриття мініспортивного залу для проведення уроків фізичної культури. Раніше колектив навчального закладу взяв участь у проєкті «Креативний простір власними руками» та отримав 150 тис. гривень для втілення ідеї.

Як розповіла учитель фізичної культури Світлана Солтис, в оновленому приміщенні проводитимуться заняття для учнів ліцею. Минулого року, завдяки конкурсу мінігрантів, вдалось отримати кошти на облаштування мініспортивного залу.

Під час заходу для діток було проведено майстер-клас, аби ознайомити їх з основними засобами для профілактики порушень опорно-рухового апарату та проведено бесіду про важливість збереження правильної постави.

Учнів ознайомили з сучасним інвентарем для виконання вправ: степ-платформи, фітболи, гімнастичні палиці, балансувальні дошки, напівсфери масажні, степпери, профілактор Євмінова та інше.

Дівчата Катерина Власюк та Дарина Павловська, які навчаються у Нововолинському ліцеї №8, зазначили, що вражені новою кімнатою для спорту, що розрахована на проведення уроку для всього класу.

“Тут буде веселіше проводити заняття з фізичної культури, аеробіки та розвивати себе”, – додали Катерина та Дарина.

На відкриття також завітав міський голова Нововолинська Борис Карпус, який привітав колектив ліцею та подякував директору Олегу Янюку за створення простору для діток.

Нагадаємо, що будівництво спортивного комплексу біля ліцею №8 у Нововолинську на завершальному етапі. Наразі вже виконано всі роботи з облаштування футбольного поля, баскетбольного майданчика та бігових доріжок.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Квітня, П’ятниця