У Нововолинській громаді привітали родини загиблих Героїв АТО
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/fb_img_1641119925003-1024x768.jpg)
31-го грудня у Нововолинській та Литовезькій громадах військовий комісар Олександр Кондисюк разом з казковими персонажами відвідали сім’ї загиблих бійців та привітали їх з Новим роком та Різдвом Христовим.
Сім’ям загиблих Героїв у Нововолинску та наближених селах начальник Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП підполковник Олександр Кондисюк спільно з членами місцевої ГО “Ветерани АТО” вручили подарунки і фінансову допомогу. За що родини висловили благодійникам щиру подяку.
Нагадаємо, володимирські військові завітали до дітей загиблих побратимів.