<

Теплокомуненерго Нововолинська повідомило про блокування банківських карток за борги: мешканцям пропонують реструктуризацію

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:11 | 28.07.2021 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
1488
/ Коментарі відсутні

Підприємство “Нововолинськтеплокомуненерго” попереджає, що за накопичені борги споживачам заблокують банківські картки.

6-го липня 2021 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2021, яким внесено зміни до наказу від 16.04.2019 року №1203/5 «Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках». Дані зміни пришвидшують арешт рахунків боржника згідно відкритого виконавчого провадження по факту заборгованості за комунальні послуги, що підтверджується відповідним рішенням суду, йдеться на фейсбук-сторінці підприємства.

Працівниками Державної виконавчої служби вчиняється ряд заходів для примусового виконання рішень, а саме:

  • звернення стягнення на кошти, цінні папери, інше майно (майнові права), корпоративні права, майнові права інтелектуальної власності, об’єкти інтелектуальної, творчої діяльності, інше майно (майнові права) боржника, у тому числі якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб, або боржник володіє ними спільно з іншими особами;
  • звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника;
  • вилучення в боржника і передача стягувачу предметів, зазначених у рішенні;
  • заборона боржнику розпоряджатися та/або користуватися майном, яке належить йому на праві власності, у тому числі коштами, або встановлення боржнику обов’язку користуватися таким майном на умовах, визначених виконавцем;
  • інші заходи примусового характеру, передбачених Законом України “Про виконавче провадження”, серед яких є звернення до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі України.
  • боржник також втрачає право на отримання субсидії.

Щоб не потрапити в подібні ситуації і не псувати собі настрій із судовими тяганинами та сплатою штрафних санкцій, Теплокомуненерго рекомендує споживачам сплатити заборговане або реструктуризувати борги, для мирного вирішення даного питання.

Натомість, справи злісних боржників, які навіть не намагаються вирішити питання з заборгованістю, передаються до суду.

“Споживачам, враховуючи непрості економічні та життєві ситуації в родинах, пропонуючи можливість реструктурувати накопичені борги і сплатити їх частинами.

Консультації щодо оформлення реструктуризації можна отримати в юридичному відділі КП «Нововолинськтеплокомуненерго» за адресою м.Нововолинськ, вул. Святого Володимира, 3, І поверх, або за номерами телефонів: 03344-4-48-39, 3-10-11, 0673345098″.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Квітня, Середа
16 Квітня, Вівторок