Спортсменки з Нововолинська зайняли 2 місце на змаганнях з легкої атлетики
10:13 | 19.12.2023 / Нововолинськ / спорт /
/
Коментарі відсутні
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/412269556_330220513192439_1318115164642208621_n.jpg)
15-го грудня у Львові відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Новорічний день стрибуна». Участь взяли вихованці Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи.
Про це інформують на сторінці Нововолинськ Спорт у фейсбуці.
Друге місце зі стрибків у висоту в категорії U18 зайняла Воробей Юлія. Також другою у категорії U16 стала Шепелюк Софія. У стрибках у довжину друге місце виборола Шпак Дарія.
До змагань легкоатлетів підготували тренери Король Віктор та Сливка Оксана.