<

Спортсмен з Нововолинська посів третє місце на Всеукраїнському турнірі з сумо «Кубок Любарта»

12:33 | 3.04.2024 / Нововолинськ / /
Перегляди
503
/ Коментарі відсутні

Цими вихідними відбувся Всеукраїнський турнір з сумо «Кубок Любарта» (ІІІ рангу) та чемпіонат України із сумо серед чоловіків та жінок (дорослі), серед молоді до 23 років і серед молоді до 21 року. Участь взяв нововолинець Герман Бородій – тренер Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Про це повідомляє на фейсбук-сторінці Нововолинськ Спорт.

Захід об’єднав більше 300 спортсменів, з яких: 12 заслужених майстрів спорту, 17 майстрів спорту міжнародного класу та 48 майстрів спорту, а також кандидати в майстри спорту та володарі першого дорослого розряду.

У ваговій категорії 85 кг на турнірі «Кубок Любарта» спортсмен виборов бронзову медаль. На чемпіонаті України до 23-х років посів 4 місце, а серед дорослих – 7.