Сім’я з Нововолинська стала срібним призером на обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436210533_401445672736589_4206601363580018846_n.jpg)
13-го квітня у Володимирі пройшов фінал обласного фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Тато, мама, я – активна сім`я». Аби популяризувати сімейне дозвілля та позмагатись за першість, зібралося 11 родин – переможців попередніх етапів заходу.
Нововолинську громаду представляли дві сімʼї – Романюки та Батюки, які зайняли 1 та 2 місця у міському етапі, повідомляють на фейсбук-сторінці Нововолинськ Спорт.
Перед початком змагань присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України та тримали рівняння на прапор під час звучання Державного Гімну.
Перегони відбувалися у п’яти спортивних естафетах. За результатами набраних балів переможцями фестивалю стала сім’я Демчуків з Луцької територіальної громади. Срібні нагороди отримала сім’я Батюків з Нововолинської громади.
А бронза дісталася сім’ї Білецьких з Ковельської громади.
Як повідомили у фейсбуці міської ради Володимира, призерами в особистих конкурсах стали:
- «Найкраща мама» – Марія Какалюк ( Камінь-Каширська міська об’єднана територіальна громада);
- «Найкращий тато» – Іван Ковч (Ратнівська територіальна громада);
- «Найкраща дитина» – Єгор Яриніч (Оваднівська ОТГ).
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436256119_401445446069945_139063049217316039_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436306308_401445746069915_4324074241765505636_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436367605_401445786069911_7618375778577229923_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436379047_401445766069913_8395412945722034215_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437065366_401445739403249_7179901251283744264_n.jpg)