<

Шахти Нововолинська знеструмлені та під загрозою затоплення: вимкнули навіть головний вентилятор та водозабірник

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:26 | 1.10.2020 / Нововолинськ / /
Перегляди
6
/ коментарів 8

1-го жовтня о 10:00 на шахті №9 «Нововолинська» та «Бужанській» вимкнули повністю електроенергію. Існує загроза затоплення копалень, адже знеструмлені навіть головний вентилятор та головний водозабірник.

Зранку терміново дали команду підняти на поверхню гірників, які працювали під землею. Про це розповів голова первинної профспілкової організації шахти №9 «Нововолинська» Василь Гура. 

Нагадаємо, напередодні він повідомляв про планове відключення. Керівництво ДП «Волиньвугілля» про це повідомили за два тижні.

Читайте також: “Шахти Нововолинська доводять до закриття”, – Гура

“Проплачено за електроенергію було до 1-го жовтня. Новий гендиректор Волиньвугілля Юрій Ключковський не домовився про її постачання”, – зазначив Гура.

Голова місцевого осередку НПГУ Сергій Макаров зв’язувався із заступником міністра енергетики Олександром Зоріним, щоб спробувати вирішити ситуацію, адже знеструмлення копалень призведе до затоплення. Однак Зорін повідомив, що розібратися зобов’язане керівництво Волиньвугілля.

“Вимкнули і підземку, і поверхню. Це вперше не працює навіть головний вентилятор, який подає повітря та головний водозбірник”, – розповів Гура

Читайте також:

Електроенергію на шахтах Нововолинська ввімкнули
коментарів: 8
  1. Міністр енергетики – в його руках електроенергія? Уявляєте ,спочатку держава не виділяє кошти, щоб заплатити за електроенергію ,а тепер держава ініціює знеструмлення копалень! А ВИ ідіть на вибори голосуйте!

  2. Хай скажуть де їхнє вугілля. А пан Гура нехай найперше поцікавиться хто і скільки заплатив, та скільки і кому вони винні.За ці борги які Волинські шахтарі мають можна було побудувати нову шахту.А чи знає Пан Гура які борги висять за ДП Волиньвугілля тільки перед енергетиками, це сотні мільйонів гривень.Пане Гура комунізм уже давно закінчився.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер