Партнери з Німеччини передали Нововолинську пожежні автомобілі і швидку
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231117_114427_568_copy_1024x768.jpg)
Партнери із Німеччини передали Нововолинську три автомобілі – два пожежних і карету швидкої.
Про це у телеграмі повідомляє міський голова Борис Карпус.
За словами Карпуса, три автомобілі отримав Нововолинськ від партнерів з Німеччини. Два пожежних авто слугуватимуть на Теплокомуненерго і УЖК-1. А карету швидкої планують передати на потреби військових.
«Дякую місту Крайльсгайм і їхньому баскетбольному клубу «Мерлінс» за таку суттєву підтримку. А також польському місту-партнеру Білгорай за допомогу в передачі авто», – зазначив мер Нововолинська.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231117_114426_999.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231117_114427_915.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231117_114427_717.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231117_114427_604.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231117_114427_440.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231117_114427_183.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231117_114427_596.jpg)