<

[ОНОВЛЕНО] Співачка з Нововолинська у США розбила чуже авто та співає для росіян

15:50 | 7.06.2024 / Нововолинськ /
Перегляди
3456
/ коментарі 4

Співачка із Нововолинська, учасниця шоу «Голос країни» Катя Рибак переїхала у США, але своїм співом надає перевагу розважати ворожу націю.

Про це розповіла у фейсбуці Альона Яремчук, пише інформаційне агентство «Конкурет».

[ОНОВЛЕНО] Катя прокоментувала ситуацію журналістам БУГ, які звернулися до неї.

Дівчина розповіла, що Альона після аварії методом шантажу та погроз намагалася отримати з неї кошти. Катя написала заяву до суду, адже це незаконно, тож суд розглянувши всі докази визначить на чиїй стороні правда. Також вона прокоментувала слова Альони щодо концерту для росіян. Читайте за посиланням.

Альона написала, що запропонувала Каті виступити на заході «Планета Земля Єдина: Україна-Флорида», проте за дві години до виступу Катя відмовилась, оскільки надала перевагу заспівати перед «сибіряками» у Майямі.

«Талановита, бідна, нещасна. Я запросила на виступ до свого заходу Планета Земля Єдина: Україна -Флорида.

Хто організатор, зрозуміє, за 2 години до заходу, вона пише, що не зможе виступити… Але в сторіс в інстаграм в той день, вона виступає на зустрічі Сибіряків в Майамі…

Добре… Творчих друзів у мене в Майамі достатньо… Концерт пройшов прекрасно…», – розповідає Альона.

Як з’ясувалося із допису пані Альони, співачка «прославилася» не лише виступом перед росіянами, а й тим, що розбила чужу автівку, проте своєї вини там не бачить і оплачувати ремонт не збирається.

«Наша прекрасна співачка, яка сказала що вміє водити машину, і яка взяла ключі і сіла за руль. Ще й сказала яка класна машина, подзвонила через 20 хвилин в сльозах… Я винна, з 2 лінії робила поворот і вщент зламала машину, в тотал … весь цей час, з дня аварії, вона морозилась, вивчала питання… І заявила, я взагалі не винна, і платити нічого не буду… Знаєте, питання навіть не в фінансах. Які звичайно мені на голову не падають… Фінанси, заробимо. Добре що грошима… Питання в тому, що я ще маю доплачувати кредит за не існуючу машину…», – поділилась прикрою історією Альона Яремчук.

Вона також додала, до слова, урок вокалу у Каті Рибак коштує 100 доларів за годину і «співає вона задушевно і гарно».

Нагадаємо, уродженки Нововолинська Іванка Гузь, Катерина Рибак та їхні друзі організували благодійний концерт у США, де вдалося зібрати майже $40 тисяч.

Фото на головній – з інстаграму Каті Рибак
коментарів: 4
  1. Аб’юзер – це людина, яка спочатку входить у довіру, що робить об’єкт його уваги ще більш вразливим. Ці люди знущаються та принижують оточуючих без видимої причини, це їхня звичка жити та спілкуватися. Таких людей називають аб’юзерами (від англійської abuse — жорстоке поводження, зловживання владою).

  2. Який шантаж, які погрози? Розбила чужу машину і відмовилася компенсовувати її вартість! Це непорядно і гидко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Липня, Середа
23 Липня, Вівторок