<

За авто виплатила страхова, концерт не для росіян, — співачка з Нововолинська прокоментувала скандал у США

19:09 | 7.06.2024 / Нововолинськ /
Перегляди
5022
/ коментарів 6

У ЗМІ поширили інформацію, що нововолинянка, співачка Катя Рибак, яка зараз живе у США, розбила чужий автомобіль, відмовляється виплачувати за нього кошти та співає для росіян. Дівчина прокоментувала ситуацію.

Співачка з Нововолинська у США розбила чуже авто та співає для росіян.

Приводом для публікації новини став допис у фейсбуці Альони Яремчук. Жінка стверджує, що Катя відмовилася виступати на заході «Планета Земля Єдина: Україна-Флорида», оскільки надала перевагу заспівати перед «сибіряками» у Майямі. Також, що Катя розбила автомобіль Альони та не збирається оплачувати ремонт.

БУГ написав Каті, аби почути її позицію.

Дівчина розповіла, що Альона після аварії методом шантажу та погроз намагалася отримати з неї кошти. Катя написала заяву до суду, адже це незаконно, тож суд розглянувши всі докази визначить на чиїй стороні правда.

Катя також зазначила, що страхова повністю компенсувала шкоду, яка була спричинена аварією. Автомобіль продали на аукціоні.

На підтвердження вона нам надіслала фото з аукціону та документ, який їй надав чоловік Альони. Це, власне, кошти, котрі їм покрила страхова компанія.

Катя додала, що дописи Альони це метод залякування та намагання зіпсувати її репутацію. Дівчина активно донатить та майже щодня виступає на благодійних заходах на підтримку України.

Щодо концерту перед «сибіряками», то Катя розповіла, що це був захід в будинку, де вона проживала. Там мешкають люди з різних країн і з України, і з Казахстану, і Білорусі, і з росії, але які вже давно виїхали, бо їх не влаштовує ситуація, яка там.

“На концерті я співала українські пісні, була у вишиванці. Говорила про війну. І всі мене підтримали, всі адекватні люди розуміють, що росія – країна агресор, що так бути не має. Потім ми всі разом співали українських народних пісень. І плакали, і сумували, і злились всі разом на ситуацію, яка склалась”, – сказала дівчина .

А на виступ до Альони вона у той вечір не поїхала через стан свого здоровʼя та сімейні проблеми. Але після того виступала у Альони на благодійних заходах.

“Це все було після аварії, ми були на контакті, зустрічалися неодноразово. Я виступала на її івенті, вона збирала на відновлення будинку. Те, що вона пише, що я ховалась від неї, ігнорувала – це не так. Я сама в шоці з цієї ситуації та допису Олени і того, які бувають люди. Мені шкода, що доводиться моє імʼя якось виправдовувати через людей, які грають на почуттях та на болючих темах українців”, – сказала Катя.




коментарів: 6
  1. от чесне слово, кому цікаве життя тої чуньки , чи то “панночки” як її ще називали?:)

  2. Це ж та співачка, яка казала на телеконкурсі, що вчиться в технікумі на електрика, а сама вчилась в обласному ліцеї ! Бреше як по нотах

    • Русланка, цьомаю тебе в дві щічки.
      За вміння аналізувати і критично думати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок