<

Фельдшер, акушер, хірург: нововолинські художники продовжують створювати стінопис біля лікарні

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:15 | 25.08.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1042
/ 1 коментар

На майбутньому стінописі художники Павло Москаль та Максим Плотніков уже додали нових барв. Тепер Нововолинську лікарню прикрашатиме мурал, де зображені герої сучасності – військові, лікарі, а також фермери.

Майстри своєї справи створюють красу другий місяць, аби вона милувала око пацієнтам та нагадувала мешканцям про важливість різних професій, які попри важкі події працюють та допомагають людям.

Як розповіли художники, стінопис планують завершити до кінця місяця. Проте, терміни залежать від погодних умов.

“На муралі будуть фермери, військові та медики – усі хто йде до Перемоги на своєму фронті. Створення стінопису трохи затягнулося через непогоду, але ми сподіваємось найближчим часом ви вже зможете побачити результат нашої праці”, – зазначив художник.

Хлопці завершили малювати фельдшера та карету швидкої допомоги, залишилось закінчити роботу над зображенням акушера та хірурга. Навколо головних постатей – фермери та ЗСУ на тлі поля маків.

Даний ескіз створювала викладачка Нововолинського центру професійно-технічної освіти Світлана Войтович, яка нещодавно завершила роботу над муралом у Будятичах.

“Мені надійшла пропозиція взяти участь в створенні муралу. У цьому мені дуже допомагає Максим – художник з Харкова. Ми тривалий час обирали ескіз і у цьому нам дуже допомогла художниця, викладачка Нововолинського центру професійно-технічної освіти Світлана Войтович”, – додає Павло Москаль.

Художники приїхали до Нововолинська з інших міст України після запровадження воєнного стану. Максим Плотніков прибув з Харківської області, спільно зі Світланою Войтович уже створював мурал «Повернення».

Павло Москаль навчався у Нововолинському ліцеї №5, з початку військових дій художник повернувся з навчання у Житомирі до Нововолинська. Хлопець неодноразово організував благодійні аукціони та лотереї, кошти з яких ішли на допомогу ЗСУ.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Квітня, Субота