<

Нововолинські спортсмени завоювали призові місця на Відкритому чемпіонаті Львівської області

08:23 | 17.02.2021 / Нововолинськ / /
6

Троє нововолинських спортсменів стали переможцями Відкритого чемпіонату Львівської області з греко-римської боротьби серед юнаків.

Вихованці тренера з греко-римської боротьби Андрія Грищука (Нововолинськ) представляли місто у різних вагових категоріях, – йдеться на сайті міста.

У запеклій боротьбі перші місця завоювали нововолинці Ярослав Рижков (вагова категорія 55 кг), Назар Кушнірук (вагова категорія 75 кг), Назар Янюк (вагова категорія 92 кг).

Другі місця у своїх вагових категоріях вибороли Дем’ян Капітан (вагова категорія 75 кг) та Даниїл Дмитришин (вагова категорія 62 кг).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями Львівської обласної державної адміністрації.