<

На Нововолинському міському озері відсвяткували День біженців

09:31 | 21.06.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
1117
/ коментарі 3

20-го червня на міському озері у Нововолинську відбулись культурно-мистецькі заходи до Дня біженців.

Чимало нововолинців завітало на події присвячені Всесвітньому дню біженців на території міського озера. Для відвідувачів діяли різноманітні заходи – культурно-мистецькі, спортивні та розважальні.

Для містян пролунав концерт о 15:00, на захід завітав також міський голова Борис Карпус, який привітав внутрішньопереміщених осіб зі святом та вручив нагороди.

Згідно з програмою для відвідувачів дійства вихованці виконували українські пісні, а також танцювали сучасні жанри танцю. Журналісти інтернет-видання «БУГ» побували на заході з нагоди Дня біженця.

На території міського озера діяли ярмарки майстрів народного мистецтва, а також для охочих працівники благодійних фондів провели майстер-класи.

На святі були присутні рятувальники 5 ДПРЧ, які провели показові виступи та розповіли відвідувачам про забезпечення безпеки на водних об’єктах. Товариство Червоного Хреста навчав присутніх надавати першу медичну допомогу.

Працівники Нововолинського історичного музею провели історико-етнографічний квест «Магія літа», виконуючи різні завдання діти ознайомилися із літнім циклом народних свят і обрядів. Переможців було нагороджено подарунками та смаколиками.

Згідно з програмою заходів також відбулась товариська зустріч з футболу, зокрема змагання між командою ВПО та «Шахтар-Нововолинськ».
коментарів: 3
  1. Якось дико навіть звучить сама назва. В країні війна. У людей, які вимушені були покинути рідний дім, – трагедія. Що тут можна святкувати? Ще такого свята тільки не вистачало!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Червня, Субота