<

На 15 мікрорайоні у Нововолинську відкрили поліцейську станцію

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:01 | 28.02.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
3020
/ коментарів 6

28-го лютого у Нововолинську на 15-му мікрорайоні відбулося офіційне відкриття поліцейської станції. Відтепер там працюватиме шериф.

Створення та відкриття станції стало можливим завдяки участі в проєкті «Поліцейський офіцер громади» та фінансуванню з місцевого бюджету. Це вже третя поліцейська станція у громаді.

На 15-му мікрорайоні нестиме службу поліцейський офіцер громади Сергій Недоріз. Він виграв конкурс, пройшов відповідне навчання та спеціальне тестування.

Міський голова Нововолинська Борис Карпус та начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко передали офіцеру зброю та службову автівку.

Міська влада виконала ремонт у приміщенні станції та придбала усю необхідну техніку. Також придбала службовий автомобіль для офіцера. Кошти були виділені з бюджету громади.

Міський голова Борис Карпус зазначив, що влада продовжує політику «Безпечного міста», вже діє муніципальна варта, добровольче формування територіальної громади та варта порядку.

“Інвестуємо у безпеку мешканців Нововолинська. Відремонтували дві станції в Грядах та Благодатному, придбали автомобіль для офіцерів, які вже встигли показати свою ефективність. Далі продовжуємо облаштовувати станції у місті: на 15-му мікрорайоні, згодом на Шахтарському. Щоб у найбільш щільних районах нашого міста несли службу офіцери громади та забезпечували порядок”, – сказав мер.

Головне завдання шерифів — орієнтуватися на потреби місцевого населення, забезпечувати правопорядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Нововолинці можуть звертатись до свого офіцера Сергія Недоріза за адресою: 15 мікрорайон, буд. 9.

Нагадаємо, 28-го грудня 2021 року відбулося урочисте відкриття поліцейських станцій у Благодатному та Грядівському старостинстві Нововолинської громади.
коментарів: 6
 1. І шо, ці машини рідше попадають в аварії, ніж пріуси?
  Чи там діло не в машинах?

 2. Прості люди по гривні дають, щоб машини на фронт купити.
  А тут така цяця за наші податки….
  Шістку або вісімку їм би вистачило. А цю хлопцям на фронт віддати!

 3. Тепер,хоч наркоманів з чорними собаками без намордників повиловлює на 5,6,15му )))))

  • Вова, ти такий оптиміст, шо неможливо не захоплюватися.
   Реальність трохи інша. Насправді поліцай фіг свою сраку з нори висуне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Четвер
19 Червня, Середа