<

Міненергетики не отримало від Волиньвугілля запиту щодо залучення засуджених до робіт на шахтах Нововолинська

17:39 | 8.05.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
1639
/ Коментарі відсутні

Народний депутат Ігор Гузь надіслав запит до Міністерства енергетики України щодо інформації, яка турбує нововолинців, про можливе використання праці засуджених на волинських шахтах.

Відповідь Ігор Гузь опублікував на своїй сторінці у фейсбуці та закликав нововолинців не мовчати й активно висловлювати свою позицію, адже впевнений, що резонанс не дозволять реалізувати цю абсурдну ідею.

Міністерство проінформувало що “ДП Волиньвугілля не зверталося до Міністерства з інформацією щодо можливості залучення для виконання робіт на шахті «Бужанська» засуджених осіб, а також щодо погодження цих дій в рамках законодавства”.

“Тримаю питання на контролі, очікую ще одну відповідь від Мін’юсту. Вірю, що широкий суспільний резонанс та активна позиція мешканців регіону не дозволять реалізувати цю абсурдну ідею”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, чутки про залучення засуджених ширяться в мережі від самих шахтарів. Їх спричинив лист від директора шахти «Надія», що у Львівській області, до керівника Дрогобицької колонії з проханням розглянути можливість залучення засуджених осіб до підземних робіт на шахті, що його опублікував народний депутат, голова Конфедерації Вільних профспілок України Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Мер міста Борис Карпус також відреагував на них.

Згодом, керівництво ДП «Волиньвугілля» підтвердило, що розглядають ідею залучити до роботи на Бужанській засуджених.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Квітня, Середа
16 Квітня, Вівторок