<

Мешканців Нововолинська запрошують на громадські слухання щодо будівництва

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:37 | 3.09.2021 / Нововолинськ / /
Перегляди
1216
/ Коментарі відсутні

15-го вересня у Нововолинську відбудуться громадські слухання щодо обговорення та розгляду містобудівної документації.

Слухання щодо будівництва деяких об’єктів розпочнуться об 11-00 у приміщенні виконкому Нововолинської міської ради, – повідомляють на сайті міста.

Перелік обєктів, стосовно яких проходитимуть громадські слухання:

  • будівництво та обслуговування об’єкту торгівлі на бульварі Шевченка в м. Нововолинську, біля ділянки існуючого торгово-розважального комплексу «Форест» на бульварі Шевченка, 23, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці);
  • будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на бульварі Шевченка, 34  в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці).
  • будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Святого Володимира, 34 в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).
  • будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Святого Володимира, 32 в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).
  • будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на  вул. Гагаріна, 6 в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).
  • будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Лесі Українки в с. Тишковичі, Іваничівського району, Волинської області, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці).
  • будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на  вул. Нововолинська, 51, корпус 1 в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).

Громадські слухання будуть проведені 15-го вересня у приміщенні виконкому, за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, на першому поверсі в актовому залі.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок