Маша, фея, вовк та Дід Мороз: у Нововолинську влаштували дитяче свято для діток з казковими героями
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/81187019_169352440977143_5338063909867749376_o.jpg)
У передноворічний час з 27-го по 29-те грудня, у Нововолинському міському палаці культури, для найменших жителів міста, відбулася новорічна шоу-вистава «Фантастичні пригоди в казковому лісі», за участю акторів народного аматорського театру «Авантюра».
Про це йдеться на фейсбук-сторінці міського палацу культури.
У святковому дійстві були задіяні актори Нововолинського аматорського театру «Авантюра»: Алла Бойко, Ірина Костюк, Борис Бабій, Олександр Грицюк та Марія Олійчук.
Дітей розважали улюблені герої казок та мультфільмів: Фея-чарівниця, Маша, Вовчик, Баба Яга та Дід Мороз.
“Атмосфера, яку створили казкові герої, змусила дітей співпереживати та взяти активну участь у новорічному дійстві, іграх, хороводах і спілкуванні з героями”, – йдеться у повідомленні.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/81699047_169351420977245_6060594472683569152_o.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/80845283_169352527643801_5824875723902418944_o.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/81006891_169353020977085_2585055830944514048_o.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/80880197_169353067643747_8960968591839068160_o.jpg)